Vali’yi desteklemeyen belediyenin yollarını trafiğe kapattı
Home Growing Marijuana Herb Tools Cannabis Blog Medical Marijuana
Friends Cannabis Insurance Some of the Cannabis Industries Finest Art 420 Evaluations San Francisco Oregon Grow Cabinets - Indoor Growing Refined. Death Star Grinder Online Headshop Cannabis Vaporizer Ireland Dry Herb Vaporizers UK Quality Glass Bongs and Pipes Missed making profits through Bitcoins? Join a fast growing cryptocurrency movement!

Vali’yi desteklemeyen belediyenin yollarını trafiğe kapattı

http://www.legaliz.info/main HEMEN PAYLAŞIN BM Komisyonu yayın esrar zamanyasallaştırma : 2 Haziran 2011, 00:27 Son güncelleme : 2 Haziran 2011, bazı dünya uyuşturucu ve bağımlılarının kovuşturma sona ermesi 17:36 yasallaştırılması yayılmasına karşı savaşta daha etkili olacak, BM Küresel Komisyonu sonucuna vardı.

Özellikle, eski BM Genel Sekreteri Kofi Annan, Meksika eski devlet başkanı, Kolombiya, Brezilya, Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu içeren komisyon üyelerine göre, esrar meşru bir satış yapmak gerekir . Uyuşturucuya karşısavaş artan uyuşturucu kaçakçılığı ve organize suçla yol açtı , buyayınlanan 2 Haziran belgede kanıtlanmıştır . Buna ek olarak, dolar vergi mükellefleri milyonlarca maliyeti ve binlerce insanınhayatını alır, BBC raporlar.

– Esrar bilmek ve bilmiyorum olanlar için, nedir?
Rapor opiumsoderzhaschih fonlar % 8,5 , % 35 oranında 1998-2008 kokain ve marihuana % 27 arttı kullanmakBM değinir . Rapor yöntemler etkili ilaçlarınyayılmasını önlemek için dikkateHükümetleri eleştiriyor . ” Siyasi liderler ve kamu rakamlar bunların çoğu özel söylediklerine alenen itiraf etmekcesaretine sahip olmalıdır – Orada güç araçlarına dayananuyuşturucu strateji bu sorunu çözemez inandırıcı kanıtlar olduğunu ve uyuşturucu bağımlılığı ile ilgilisavaş olamaz ” win -belge diyor .Komisyon,ABD hükümetinin bu küreninkriminalize terk ve insan hakları için insanlığa ve saygıya dayalı stratejiler uygulamak gerektiğini söyleyerek ,Amerika Birleşik Devletleri’nin özellikle sert eleştirilere koyar .
Beyaz Saray Gil Kerlikowske profilinin Başkanıraporununbulgularını reddetti, ilaçlara karşımücadele ulusal bir politika geliştirmeyedepartmanı için bir sözcüsü, şunları söyledi : ” Uyuşturucu bağımlılığı – başarıyla önlenebilir ve tedavi edilebilir bir hastalıktır. ”
Daha önce, Uyuşturucu ve SuçOfisi, BM, Rusya veAB ülkeleri eroin bağımlılarının sayısındalider olan hangi göre bir rapor yayınladı. Kokain, uyuşturucu mafyası yeni pazarlar gelişmekte -Uzmanlar durumlarda Afganistan’da, afyon üretimi azalır, ve Latin Amerika’da olduğu sonucuna varıldı .

Uyuşturucu bağımlılığı nedir? Günlük ve saatlik insan vücudu talepleri tüm uyuşturucu bağımlılığı isnat edilebilir . Biz vücudumuzun bizden gerektiren sürpriz değil ne vücudumuzun tütün, bira, şarap, tatlılar, ekmek ve un ürünleri, meyve ve meyve suları, kavrulmuş ve haşlanmış patates ve soğan, lahana, RIS I.T kullanılır . Herkes kaçakçılığı marijuana İNKAR biliyor. Veyasalar nerede , TİCARETİ Esrar izin, VE NEDEN ONUN alkol ve tütün gibi, LEGALIZE DEĞİLDİR . http://www.legaliz.info/main https://www.facebook.com/WeedBlog/photos_stream


Green CulturED Cannabis College